Aspirin Effect 500 mg szajban diszpergalodo granulatum 10 tasakAz Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Ketodex 25 mg granulatum belsoleges oldathoz 20 db tasak mA Ketodex granulátumot enyhe vagy középsúlyos heveny fájdalmak, azaz például mozgásszervi fájdalmak, menstruációs fájdalmak, fogfájás rövid távú, tüneti kezelésére használják. 

Algoflex 600 mg forte filmtabletta 30 dbAz Algoflex forte filmtabletta fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, izomhúzódások kezelésére.

Milgamma N lagy kapszula mA Milgamma N kapszula B-vitaminokat (B1-vitamin-származék, B6- és B12-vitamin) tartalmazó készítmény. Kedvezően befolyásolja a különböző fájdalmas, gyulladással járó idegmegbetegedéseket és reumatikus kórképeket (pl. arcidegbénulás, fájdalmas izomfeszülések, övsömör stb.).

Panadol Rapid Extra filmtabletta 24dbA Panadol Rapid Extra filmtabletta gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást és migrént, a hátfájdalmakat, idegfájdalmat, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, oszteoartritisszel társult fájdalmat, valamint a menstruációs görccsel járó fájdalmat. Továbbá a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat.

Rubophen 500 mg tablettaA Rubophen tabletta felnőtteknek és 6 évnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.

Voltaren Dolo 25 mg bevont tabletta 20 dbA Voltaren Dolo 25 mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Voltaren Dolo 25 mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.

voltaren dolo 25A Voltaren Dolo 25 mg lágy kapszula diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Voltaren Dolo 25 mg lágy kapszula fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.

Voltaren Emulgel Forte 20 mg g gelA Voltaren Emulgel Forte 20 mg/g gél az ízületek és az izmok fájdalommal járó elváltozásai esetén enyhíti a fájdalmat és csökkenti a gyulladást. A készítmény hatóanyaga: diklofenák-dietilamin.

Advil Ultra Forte lagy kapszula 16 dbKülönböző mozgásszervi és ízületi betegségek, izomfájdalmak kezelésére, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint menstruációs fájdalom, hátfájás, fejfájás, migrén, fogfájás csillapítására, lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Figyelmeztetés

A honlap oldalain lévő gyógyszerrel kapcsolatos információk betegség esetén nem helyettesítik szakember megkeresését. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg gyógyszerészét!

Ügyeletinfó - rendelők

ugyelet222

© Árnyas Gyógyszertár Budapest, XII. - 2014.

SÜTIK KEZELÉSE
Tájékoztatjuk, hogy honlapunkon sütiket (cookie-kat) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet erről!