Ambroxol-TEVA 3 mg/ml szirupA készítmény ambroxol (brómhexin-származék) tartalmú, nyákoldó köptető hatású gyógyszer. A nyák besűrűsödésével járó heveny és krónikus légúti megbetegedések kezelésére, valamint a nyákoldás elősegítésére alkalmazható.

TriActin Wick citrom izu por belsoleges oldathoz 10 tasakA Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére szolgál. Hat tünet ellenszere egy tasakban.

Nurofen Non-Aqua 100 mg szajban diszpergalodo  tabletta gyermekeknekA gyógyszer-készítmény gyermekeknek szánt, eperízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, enyhe és mérsékelt fájdalom csillapítására.

Otrivin 05 mg ml oldatos orrcseppAz Otrivin oldatos orrcsepp xilometazolint tartalmazó, az orrnyálkahártya kezelésére alkalmas érszűkítő hatású készítmény. Hatása 2 percen belül kialakul és kb. 12 órán keresztül fennáll. Az Otrivin oldatos orrcseppet az érzékeny nyálkahártya is jól tűri. Megszünteti az orrdugulást és segíti a váladék kiürülését, ezáltal megkönnyíti az orrlégzést. 1-11 év közötti gyermekek számára javasolt.

Panadol Baby 24 mg ml belsoleges szuszpenzioA Panadol Baby belsőleges szuszpenzió paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer, 3 hónapos kortól 12 éves korig gyermekek fájdalom- és lázcsillapítására alkalmas. Hatékonyan csökkenti a megfázás és influenza, valamint a gyermekkori fertőzések által előidézett lázat. Fájdalomcsillapító hatása révén javasolt a fogzási fájdalom, a fogfájás és torokfájás enyhítésére.

Aspirin Effect 500 mg szajban diszpergalodo granulatum 10 tasakAz Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Aspirin Plus C pezsgőtablettaAz acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalom-
csillapítók és gyulladás-csökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

ACC 200 mg granulátumAz ACC 200 granulátum, amelynek hatóanyaga az acetilcisztein, a légutakban levő sűrű viszkózus váladék oldására alkalmas. Fokozott viszkozitású nyákelválasztással, köhögéssel járó légúti betegségek váladékoldást elősegítő terápiájában javallt.

Coldrex tablettaA Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrfolyás, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

Otrivin 1 mg ml adagolo oldatos orrspray 10 mlAz Otrivin 1 mg/ml adagoló oldatos orrspray gyorsan megszünteti az orrdugulást, ezáltal könnyíti az orrlégzést. Különböző eredetű náthák (pl. meghűlés, szénanátha, egyéb allergiás eredetű nátha vagy orrmelléküreg-gyulladás) okozta orrdugulás enyhítésére alkalmas.

Figyelmeztetés

A honlap oldalain lévő gyógyszerrel kapcsolatos információk betegség esetén nem helyettesítik szakember megkeresését. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg gyógyszerészét!

Ügyeletinfó - rendelők

ugyelet222

© Árnyas Gyógyszertár Budapest, XII. - 2014.

SÜTIK KEZELÉSE
Tájékoztatjuk, hogy honlapunkon sütiket (cookie-kat) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet erről!